O nás
O nás

Jmenuji se Pavel Urman, narodil jsem se v roce 1973, již od dětství jsem měl blízko k přírodě, s tehdejším klubem ochránců přírody což byl krycí název pro trempskou skupinu trávil bezpočet víkendů a i celých týdnů v lesích. Měl jsem vždy kladný vztah ke zbraním všeho druhu asi proto, že můj otec je vášnivý sběratel.  Tíhnul  jsem k lukostřelbě a jelikož, tenkrát nebyla téměř žádná možnost kvalitní luk sehnat začal jsem se tomuto sportu více věnovat, až po roce 1998 kdy jsem odjel pracovat do USA a strávil tam nepřetržitě téměř pět let. Pamatuji si dobře na pocity z 11. září kdy jsem pracoval v New Jersey jen pár minut cesty od New York City a myslím, že právě tam se mi v hlavě usadila myšlenka na to jak se připravovat na katastrofy všeho druhu, co nosit stále u sebe, co mít v autě, doma atd. Pravda je, že Američané jsou v tomto ohledu mnohem dál, nejspíše hrají velikou roli zkušenosti a v jejich případě více nástrah ve formě extrémního počasí.  Jako Středoevropané jsem laxní, asi pro to, že nic horšího než povodně jsme tu „zatím“ neměli .

A tak v roce 2011 vznikl S-Gear s.r.o. původně zaměřený pouze na potraviny pro dlouhodobé uskladnění. Ten samý rok jsem absolvoval kurz obranné střelby s Akademií Aegis a tato zkušenost mě posunula v mém vnímání krizových situací o veliký kus dopředu, profesionalita a úroveň instruktorů pro mě byla velikou inspirací, následoval kurz první pomoci také s Akademií Aegis a další kurzy. V roce 2012 se  S-Gear stává exkluzivním distributorem produktů Akademie Aegis, které do mé koncepce perfektně zapadají. Budu se vždy snažit, aby S-Gear nebyl jen tuctovým e-shopem, naše produkty nebudou nikdy zaměřeny na širokou veřejnost, ale spíše na lidi co vidí souvislosti podobně, vědí, že je vždy lepší být připraven a nepotřebovat to, než být nepřipraven a pak litovat, že je lepší mít vybavení a trénink potřebný pro ochranu našich rodin a přátel než čekat že to za nás udělají druzí.

Věřím, že musíme být zodpovědní občané pracující v našich zaměstnáních nejlépe, jak umíme, podporující vládu práva, být dobrými sousedy, sloužit svým rodinám a přátelům a milovat svou vlast.
Uvnitř každého z nás musí být patriotický válečník, který odmítá být pošlapán a zotročen!  Protože právě takový člověk může být tím, kdo vám jednoho dne zachrání život.

Za S-Gear  Pavel Urman